O firmie

Szanowni Państwo,

Serdecznie witamy na stronie Internetowej firmy Kamado Kolor  i zachęcamy do zapoznania się z naszą firmą i ofertą.

Zajmujemy  się sprzedażą urządzeń i rozwiązań technologicznych dla różnych gałęzi przemysłu. 

Na początku zostaliśmy wyłącznym przedstawicielem firmy X-Rite Pantone w Polsce dla grupy produktów „Industrial Color and Appearance”. Amerykańska firma X-Rite jest wiodącym w świecie producentem aparatury kontrolno-pomiarowej stosowanej w przemyśle, nauce i medycynie:

- Spektrofotometry stacjonarne i przenośne do pomiaru barwy
- Spektrodensytometry
- Urządzenia on-line do pomiaru barwy
- Oprogramowanie do kontroli jakości
- Oprogramowanie do recepturowania kolorów
- Komory świetlne
- Mierniki połysku

Wszystkie urządzenia produkowane przez firmę X-Rite wykorzystują najnowsze osiągnięcia techniki w dziedzinie kolorymetrii, jednocześnie spełniając wymogi stawiane przez normy ISO 9001.

Starając się sprostać wymaganiom naszych klientów postawiliśmy na rozwój i zostaliśmy przedstawicielem holenderskiej firmy IGT Testing Systems. Dzięki rozwiązaniom tej firmy, możemy zaopatrywać klientów w testery drukowości dla różnych metod drukarskich (offset, flekso, grawiura), testery papieru, testery farb.

Pragnąc zapewnić Państwu kompleksowość naszych usług podjęliśmy współpracę z firmą De Ruiter Graphics. Dzięki temu w naszej ofercie znalazł się system dozowania farb offsetowych. Pełna oferta naszej firmy umożliwia stworzenie profesjonalnej kuchni farbowej.  

Zajmujemy się nie tylko sprzedażą, ale i szkoleniem, wdrażaniem naszych systemów oraz rozwiązywaniem problemów związanych z barwą. Zapewniamy pełną pomoc merytoryczną związaną z użytkowaniem naszych rozwiązań jak i wysokiej jakości serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt lub zapoznanie się z poszczególnymi zakładkami na naszej stronie.

 

    igt
x-rite
de ruiter

 

Kamado © 2009 projekt i wykonanie CMC