Produkty

Spektrofotometr MetaVue
VS 3200

 

Jest to najnowsze urządzenie X-rite o doskonałej wydajności i ekstremalnej wszechstronności. Ten bezdotykowy spektrofotometr to najlepsze rozwiązanie dla rynku detalicznego farb. 
MetaVue jest łatwym w użyciu, bezdotykowym spektrofotometrem firmy X-Rite, który oferuje najwyższą wydajność pomiarów w najszerszym zakresie próbek.
W rezultacie zapewnia spójną i precyzyjną formulację farb. Korzystając ze spektrofotometru MetaVue, osoby pracujące w laboratorium mogą teraz z łatwością poradzić sobie z każdą próbką klienta.

 

Korzyści:

o   Zapewnia precyzyjne dopasowania kolorów dzięki zaawansowanej funkcji inteligentnego punktu obrazu. Uwzględnia wykonywanie pomiarów elementów o różnej wielkości, odmiennych kształcie czy niejednorodnej fakturze.

o   Zapewnia najwyższą wszechstronność dzięki regulowanej wielkości otworów w zakresie od 2 mm do 12 mm, co pozwala użytkownikom dokonać pomiarów większej różnorodność próbek.

o   Zapewnia dokładność różnych pomiarów zarówno o małych, jak i nieparzystych kształtach, dzięki zastosowaniu specjalnej  funkcji celownika, który wyświetlany jest na powierzchni mierzonego elementu. Pomaga to operatorowi potwierdzić, że MetaVue mierzy żądane miejsce.

o   Zawiera łatwy w użyciu interfejs z podglądem rzeczywistej próbki i przyciskiem pomiaru na instrumencie, redukując błędy.

 o   Kompatybilny z poprzednimi modelem X-Rite, VS450 i 964. 

Spektrofotometr MetaVue współpracuje z oprogramowaniem iQC i iMatch. 

Specyfikacja techniczna:

Pole pomiaru

Od 2 do 12 mm

Interfejs

USB

Wymiary (dług, szer , wys.)

9.75" x 7.1"  x 7.25"

Wilgotność

Od 0 do 85% (bez kondensacji)

Rozmiar obszaru

14 mm

Rodzaj pomiaru

Bezdotykowy

Zgodność między-instrumentalna

Średnia 0.30 CIELAB

Źródło światła

Pełne spektrum LED

Czas cyklu pomiaru

< 8 sekund

Geometria pomiaru

45/0

Odległość pomiaru

50 mm

Temperatura pracy

10°C do 40°C

Zakres pomiarowy

0 - 150%Pliki do pobrania

Dane techniczne

 

Kamado © 2009 projekt i wykonanie CMC