Produkty

Ci7600 Ci7800
Ci7600

Firma X-rite przedstawia nową generację spekktrofotometrów stacjonarnych pozwalających użytkownikom na usprawnienie procesów kontroli barwy i uzyskiwanie właściwych efektów kolorystycznych na wszystkich etapach powstawania danego produktu.

Nowe spektrofotometry Ci7800/Ci7600 wyznaczają nowy standard w zakresie mierzenia, zarządzania i dostarczania danych kolorystycznych. Są to dwa najbardziej dokładne i niezawodne spektrofotometry sferyczne dostępne obecnie na rynku.

Są one dedykowane przede wszystkim dla przedsiębiorstw z branż przetwórstwa tworzyw sztucznych, tekstylnej, motoryzacyjnej, oraz farbiarskiej. Spektrofotometry te można wykorzystać w dowolnym systemie pomiarów i kontroli kolorystycznej, także uwzględniając urządzenia firm trzecich.

Wśród kluczowych funkcji i cech spektrofotometrów tej serii warto wymienić:

- Zaawansowanie opcje audytu: wbudowana kamera wykonuje zdjęcia wszystkich dokonywanych pomiarów, dostarczając wizualny zapis każdej mierzonej próbki i umozliwiając szczegółowe śledzenie parametrów i ustawień w czasie dokonywania pomiarów. W efekcie uzyskuje się sprawny, zautomatyzowany i stabilny proces mierzenia i zarządzania barwą , który można z łatwością śledzić, wychwytując nieprawidłowe pomiary i wady. Specjalne czujniki mierzą temperaturę i wilgotność podczas całego procesu

- Automatyczne ustawienie urządzenia: łatwe w obsłudze oprogramowanie usprawnia proces konfiguracji urządzenia, eliminując ewentualne błędy. W zapewnieniu stabilności pomiarów pomagają wcześniej wprowadzone przez użytkownika urzadzenia.

-  Elastyczność pomiarów: urządzenia dostarczane są z maksymalnie z pięcioma szczelinami pomiarowymi oraz trzema filtrami UV. Taki zestaw pozwala na dokonywanie wszechstronnych pomiarów różnych materiałów: nieprzezroczystych, transparentnych oraz półtransparentnych.

- Zgodność z różnymi standardami:zastosowanie nowej serii spektrofotometrów sprawia, że dane pomiarowe pozostają aktualne w różnych środowiskach produkcyjnych, w których urządzenia są wykorzystywane, niezależnie od formatu ich zapisu.Pliki do pobrania

Dane techniczne

  • »

Kamado Sp. z o.o.       Telefon: (0-87) 428 21 68       email: xrite@kamado.pl

Kamado © 2009 projekt i wykonanie CMC